Opatrovanie detí

Opatrovanie detí - Babysitting

Opatrovanie detí - Babysitting

Hľadáte pre svoje dieťa skúsenú, zodpovednú a kreatívnu opatrovateľku? Tak ďalej hľadať nemusíte, pretože tu ste na tom správnom mieste. U nás máte zaručené kvalitné stráženie deti. Aj keď sa naša firma na trhu pohybuje zatiaľ iba 4 roky, dievčatá z Little Berry túto prácu vykonávajú oveľa dlhšie. Prešli si viacerými rodinami. Do nášho tímu boli odporúčané cez pozitívne referencie klientov. Väčšina z nich má vyštudovaný odbor učiteľstva. V dnešnej dobe máme k dispozícií 7 opatrovateliek.

Voči našim klientom sme féroví a snažíme sa im vyjsť vždy, čo najviac v ústrety. Naše dievčatá sa prídu postarať o Vaše deti tam, kde určíte vy. Pre klientov sme k dispozícií v okrese Poprad – Vysoké Tatry a Kežmarok. Opatrovanie detí ponúkame vo viacerých formách. Aby ste boli maximálne spokojný, opatrovateľku Vám vieme prispôsobiť podľa formy opateri,  pre ktorú sa rozhodnete:

Stráženie detí pre hotelových hostí, firemné a rodinné akcie

Ak ste ubytovaný v hoteli a potrebovali by ste pre svoje deti babysitting, môžete si nás zarezervovať na Vami určený čas. Je jedno v akú hodinu opatrovanie detí potrebujete. My Vám vieme vyjsť v ústrety. Podľa Vášho gusta zvolíme vhodnú formu opatrovania. Či už sa bude jednať o aktívny babysitting, tvorivé rúčky s pestúnkou, stráženie deti vzdelávacou formou, vieme Vám pestúnku prispôsobiť na konkrétny účel. Ako miesto opatrovania detí, môžete zvoliť: hotelovú izbu, detský kútik, alebo nám deti zveríte do našich priestorov, kde im zabezpečíme aj teplú stravu.

Aktívny babysitting

Veľa rodičov sa snaží vypestovať u svojich detí pozitívny vzťah k športu a pohybovým aktivitám. Ani toto nie je pre nás neznáma kategória. Preto, ak chcete, aby dieťa trávilo čas s opatrovateľkou aktívnym spôsobom, stačí nás o tom informovať a mi sa budeme snažiť zabezpečiť všetko tak, aby ste boli spokojný.

babysitting, opatrovanie-deti, pestunka

Opatrovanie detí - Babysitting

7 Opatrovateľ / Hodina
  • + 2 € za ďalšie dieťa
  • 5+1 hodina zdarma
  • cena nezahŕňa dopravu *

Rodinné opatrovanie detí

Ochorelo Vám dieťa a vy musíte ísť do roboty alebo chcete mať chvíľku pre seba a svoju polovičku? Aj vtedy sme Vám k dispozícií. Vieme sa Vám časovo prispôsobiť a zaručiť kvalitnú opateru deti u Vás doma, v priestore, ktoré je dieťaťu najviac známe. Ak je Vám však vhodnejšia aj v tomto prípade forma aktívneho babysittingu, či tvorivých rúk s pestúnkou, stačí nás informovať. Detská opatrovateľka Vám bude prispôsobená na Vami požadovanú formu opateri.

Tvorivé rúčky s pestúnkou

Ak máte záujem o to, aby si popri strážení Vaša ratolesť rozvinula jemnú motoriku, u nás ste na tom správnom mieste. Tvorivosť zohráva u našich pestúnok veľkú rolu a je jednou z ich dominantných vlastností, preto sa dokážu popasovať aj s touto možnosťou a popri opatrovaní si spoločne s dieťaťom niečo pekné vytvoria. Fantáziu a pracovný materiál už nechajte na nás. Pri vyzdvihnutí dieťaťa Vás už bude čakať malý majster aj s vytvoreným darčekom.

Dnešná doba je natoľko rýchla, že veľakrát nám ostáva len málo voľného času na naše deti. Avšak ak chcete deťom, čo najviac skvalitniť chvíle strávené bez Vás, obráťte sa na opatrovanie detí v spoločnosti Little Berry. Budeme sa snažiť, aby ste nám Vaše deti opätovne zverili do rúk s maximálnou dôverou aj v budúcnosti. Práca s deťmi je pre nás záľubou a formou životného naplnenia. Deti v nás otvárajú skrytú radosť z detstva, po každé nejakú novú skúsenosťou a hlavne nám dávajú lásku, ktorú sa im snažíme 100% vrátiť.

Mgr. Eva Svočáková - Little Berry

Mgr. Eva Svočáková

Vyštudovala som SPgŠ, neskôr Pedagogickú fakultu – odbor Predškolská pedagogika a od roku 2009 pracujem ako učiteľka v MŠ. Popri tom som pracovala ako animátorka, opatrovateľka deti a uvádzala som už niekoľko detských programov.

Popri svojej práci venujem všetok svoj voľný čas mojej druhej rodine a to tímu Little Berry. Snažím sa napĺňať všetky očakávania našich klientov natoľko, aby sme každého presvedčili o našich kvalitách. Do svojho tímu, si preto starostlivo vyberám kvalifikované osoby, o ktorých som presvedčená, že svoju prácu robia naplno a sú jej oddaní. Animátori sú vyštudovaní pedagógovia, vyžarujúci dobrú náladu a sú obdarovaní hravosťou, komunikatívnosťou, zodpovednosťou a v neposlednom rade tvorivosťou.

Mgr. Ivana Sedileková - Little Berry

Mgr. Ivana Sedileková

Študovala som na Pedagogickej fakulte Trnavskej univerzity – odbor Sociálna pedagogika a vychovávateľstvo. Moje kroky viedli už od začiatku k deťom, a preto od roku 2014 pracujem ako vychovávateľka na základnej škole.

Od svojich 15 rokov sa venujem opatrovaniu detí a mojimi rukami ich už prešlo nespočetné množstvo – od batoľat, až po tie v predškolskom veku. To, čo si na deťoch veľmi cením je ich spontánnosť a radosť, aj preto milujem prácu animátorky.

Mgr. Tamara Akimjaková - Little Berry

Mgr. Tamara Akimjaková

Študovala som na Pedagogickej fakulte Trnavskej univerzity – odbor Sociálna pedagogika a vychovávateľstvo. Moje kroky viedli už od začiatku k deťom, a preto od roku 2014 pracujem ako vychovávateľka na základnej škole.

Od svojich 15 rokov sa venujem opatrovaniu detí a mojimi rukami ich už prešlo nespočetné množstvo – od batoľat, až po tie v predškolskom veku. To, čo si na deťoch veľmi cením je ich spontánnosť a radosť, aj preto milujem prácu animátorky.

Kontakt

Little Berry - LittleBerry

Spoločnosť: Little Berry s.r.o.,
IČO: 47 704 926

Sídlo spoločnosti:
Terasová 15/627, Svit 059 21

+421 903 895 215    svocakova@littleberry.sk

Nezáväzná objednávka: 

LittleBerry® 2014 – 2018 Všetky práva vyhradené © CloudWise