Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017
Katarína Mičianová

Katarína Mičianová

Niečo o mne: Vyštudovala som Strednú pedagogickú školu a aktuálne som študentka Pedagogickej fakulty Trnavskej univerzity v odbore predškolská pedagogika.

Úsmev mi vyčarí: Okrem štúdia na vysokej škole a práci animátorky/opatrovateľky v našej firme si rada prečítam dobrú knihu, zájdem do prírody na prechádzku a zanôtim zopár tónov na klavíry a gitare, z čoho samozrejme na záver vznikne pekná pieseň.

Naša práca: Práca s deťmi ma nadchla už v mladšom veku, pretože je pestrá a vždy prekvapí niečím novým. Každé dieťa je iné a ku každému treba pristupovať inak. Na deťoch ma vždy fascinovala hlavne ich detská spontánnosť, pravdovravnosť, tvorivosť a ich vlastný svet plný fantázie. Pri ponuke stať sa animátorkou / opatrovateľkou som neváhala ani chvíľu, aj keď to vo mne vzbudzovalo rešpekt. Chcem robiť pre deti tento svet krajší a vyčariť im úsmev na tvári, hlavne ich pritom zaniesť za hranice mobilného displeja. Deti sú naša budúcnosť a treba ich formovať. Ja im chcem odovzdať všetko čo môžem, a práve preto som sa stala animátorkou a opatrovateľkou vo firme Little Berry.