Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017
LittleBerry - Mgr. Evka Svočáková

Mgr. Eva Svočáková

Niečo o mne: Ako 15-ročná som si veľmi obľúbila detské motto: „Všetko, čo naozaj potrebujem vedieť, som sa naučil v MŠ“ (Robert Fulghum). Vtedy som ešte netušila, že deti a práca s nimi zohrá v mojom živote veľkú rolu až na toľko, že ma bude 100% napĺňať. Vyštudovala som SPgŠ, neskôr Pedagogickú fakultu – odbor Predškolská pedagogika v Banskej Bystrici a mám za sebou pätnásť ročnú prax práce učiteľky v MŠ. Už popri mojej práci učiteľky som začala brigádovať ako animátorka, opatrovateľka deti a uvádzala som už niekoľko detských programov. Posledné roky sa venujem už iba Little Berry, pretože toto je moja srdcová a jediná pracovná záležitosť, ktorú chcem vo svojom živote budovať a rozvíjať každým rokom jej fungovania viac a viac.

Úsmev mi vyčarí: V prvom rade sa snažím všetok svoj čas venovať práci v Little Berry, s čím sú spojené aj záujmy, ktoré ma robia šťastnou a to: tanec, hudba, pohybové aktivity, maľovanie na tvár, moderovanie… Ak sa však nevenujem firme, snažím sa svoj čas venovať naplno mojej rodine, s ktorou si užívam len tak slnko, vodu, sneh a prírodu. Okrem toho si svoj život spestrujem bežkovaním, lyžovaním, tancovaním, behaním, turistikou, opaľovaním a výletmi 🙂

Naša práca: Mojou druhou rodinou je tím Little Berry, ktorý tvoria skvelí ľudia. V práci sa snažím napĺňať všetky očakávania našich klientov natoľko, aby sme každého presvedčili o našich kvalitách. Do svojho tímu, si preto starostlivo vyberám zodpovedné, ambiciózne a kreatívne osoby, o ktorých som presvedčená, že svoju prácu robia naplno a hlavne s láskou. Animátori sú väčšinou študujúci alebo vyštudovaní pedagógovia, vyžarujúci dobrú náladu a sú obdarovaní hravosťou, komunikatívnosťou, zodpovednosťou a v neposlednom rade tvorivosťou.