Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017
LittleBerry - Mgr. Evka Svočáková

Mgr. Evka Svočáková

Niečo o mne: Ako 15-ročná som si veľmi obľúbila detské motto: „Všetko, čo naozaj potrebujem vedieť, som sa naučil v MŠ“ (Robert Fulghum). Vtedy som ešte netušila, že deti a práca s nimi zohrá v mojom živote veľkú rolu až na toľko, že ma bude 100% napĺňať. Vyštudovala som SPgŠ, neskôr Pedagogickú fakultu – odbor Predškolská pedagogika a od roku 2009 pracujem ako učiteľka v MŠ. Popri tom som pracovala ako animátorka, opatrovateľka deti a uvádzala som už niekoľko detských programov.

Úsmev mi vyčarí: V prvom rade sa snažím všetok svoj voľný čas venovať firme Little Berry, s čím sú spojené aj záujmy, ktoré ma robia šťastnou a to: tanec, hudba, pohybové aktivity, maľovanie na tvár, moderovanie… Ak sa však nevenujem firme, snažím sa svoj čas venovať naplno mojej rodine, s ktorou si užívam len tak slnko, vodu, sneh a prírodu. Okrem toho si svoj život spestrujem bežkovaním, lyžovaním, tancovaním, behaním, turistikou, opaľovaním a výletmi 🙂

Naša práca: Popri svojej práci venujem všetok svoj voľný čas mojej druhej rodine a to tímu Little Berry. Snažím sa napĺňať všetky očakávania našich klientov natoľko, aby sme každého presvedčili o našich kvalitách. Do svojho tímu, si preto starostlivo vyberám kvalifikované osoby, o ktorých som presvedčená, že svoju prácu robia naplno a sú jej oddaní. Animátori sú vyštudovaní pedagógovia, vyžarujúci dobrú náladu a sú obdarovaní hravosťou, komunikatívnosťou, zodpovednosťou a v neposlednom rade tvorivosťou.