Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Zažite s nami

Pre vaších najmenších pripravíme nezabudnuteľný deň presne podľa predstáv.

Animácie

Dokážeme vytvoriť animačný program, ktorý spestrí akúkoľvek firemnú, rodinnú, hotelovú, školskú, mimoškolskú  a inú akciu počas celého roka. V rámci témy dokážeme byť kreatívny a je len na Vás, s čím nás oslovíte. Do animácií okrem deti radi zapojíme aj dospelákov.

Trblietavé tetovanie

Chceš byť In? Od toho sme tu my, aby sme Ťa skrášlili dlhotrvajúcim trblietavým tetovaním, ktoré Ti ostane na ruke, či nohe niekoľko dní ako pamiatka na nás. Vieme vytvoriť tetovania rôznych veľkostí a farieb s ľubovoľným motívom.

Pobyty a kurzy

Neviete ako by ste svojim deťom obohatili letné, či zimné prázdniny a chcete, aby prišli do školy s novými nezabudnuteľnými zážitkami? Obráťte sa na nás, pretože u nás si prídu na svoje všetky deti. V našej ponuke nájdete denné aj týždenné pobyty: lyžiarsky, športový, plavecký, tanečný, pohybový a tvorivý.

Opatrovanie detí

Dnešná doba je veľmi rýchla a niekedy nám ostáva málo času na naše deti. Aby ste svojim deťom, čo najviac skvalitnili chvíle strávené bez Vás, stačí nás kontaktovať a my Vám poskytneme kvalifikovanú opatrovateľskú službu, s dlhoročnými skúsenosťami.


Aktívny babysitting

Chcete, aby Vaše dieťa viac spoznávalo našu okolitú prírodu, „Čaro Tatier?“. Neváhajte nás kontaktovať a my Vám zabezpečíme skúseného opatrovateľa/trénera/pedagóga, ktorý Vaše deti zoberie na miesta, odkiaľ si donesú nezabudnuteľné zážitky.

Maľovanie na tvár

V rámci akejkoľvek akcie Vám vieme poskytnúť našu službu maľovania na tvár, kde si deti samé navrhnú akou rozprávkovou postavou, strašidlom, či zvieratkom chcú byť a my im ich obľúbený vzor nakreslíme. Na maľovanie využívame profesionálne farby – zdravotne nezávadné.

Modelovanie balónov

Neviete si predstaviť svoju detskú akciu, narodeninovú oslavu, či karneval bez Šaša? Ten náš Vás len nezabaví, ale dokonca Vám dokáže vymodelovať aj balóny zvieratiek, kvetov a iných predmetov, ktoré si deti budú môcť vziať domov ako pamiatku na krásne prežitý deň.

Narodeninové oslavy

Chystáte svojim deťom narodeninovú oslavu a chceli by ste im vymyslieť niečo, na čo tak skoro nezabudnú? Oslovte nás o akú tému by ste mali záujem a o ostatné sa Vám už postaráme my. Oslávencovi pripravíme 2 až 3hodinový narodeninový maratón podľa vašich predstáv a požiadaviek.


Mobilný detský kútik

Na svadbe, firemnej a rodinnej akcii, športovej udalosti, oslave jubilea, či narodenín vieme vytvoriť detský kútik, v ktorom sa postaráme o Vaše deti. Je už len na Vás, ktorú z našich služieb si vyberiete. Možná je aj kombinácia viacerých. Udalosť sa tým stane pre Vaše deti zábavnejšou a pestrejšou.

Tvorivé dielne

Ak si neviete predstaviť svoju akciu bez tvorivých dielničiek pre deti, v ktorých sa do sýtosti vybláznia s ľubovoľným výtvarným a pracovným materiálom a okrem toho si domov odnesú krásne darčeky v podobe vlastnoručne vytvorených výrobkov, zadajte nám tému a ostatné už nechajte na našej tvorivosti

Bublinkovo

„Bublinky sem, bublinky tam a zase len bublinky. Proste všade samé bublinky.“

V rámci tejto služby ponúkame zábavu plnú bubliniek vytváraných z najmenších bublifukov, až po tie najväčšie, kde si vytvoríte naozajstnú mega bublinu, rôznych tvarov.

Na potešenie

U nás máš jedinečnú možnosť vyčariť úsmev na tvári dokonca aj darčekom. Stačí, ak si vyberieš z našej ponuky vecí a logo „BERRYHO“ sa stane súčasťou tých, ktorých si sa rozhodol obdarovať.