Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017
little-berry-opatrovanie

Opatrovanie detí

Hľadáte pre svoje dieťa skúsenú, zodpovednú a kreatívnu opatrovateľku? Tak ďalej hľadať nemusíte, pretože tu ste na tom správnom mieste. U nás máte zaručené kvalitné stráženie deti, pretože dievčatá z Little Berry túto prácu vykonávajú dlhodobo a za ten čas si prešli viacerými rodinami. Do nášho tímu boli odporúčané cez pozitívne referencie klientov. Väčšina z nich má vyštudovaný odbor učiteľstva. V dnešnej dobe máme k dispozícií 10 opatrovateliek.

Voči našim klientom sme féroví a snažíme sa im vyjsť vždy, čo najviac v ústrety. Naše dievčatá sa prídu postarať o vaše deti tam, kde určíte vy. Pre klientov sme k dispozícií v okrese Poprad – Vysoké Tatry a Kežmarok. Opatrovanie detí ponúkame vo viacerých formách. Aby ste boli maximálne spokojný, opatrovateľku vám vieme prispôsobiť podľa formy opatery, pre ktorú sa rozhodnete:

Stráženie detí pre hotelových hostí, firemné a rodinné akcie

Ak ste ubytovaný v hoteli a potrebovali by ste pre svoje deti babysitting, môžete si nás zarezervovať na vami určený čas. Je jedno v akú hodinu opatrovanie detí potrebujete. My vám vieme vyjsť v ústrety. Podľa Vášho gusta zvolíme vhodnú formu opatrovania. Či už sa bude jednať o aktívny babysitting, tvorivé rúčky s pestúnkou, stráženie deti vzdelávacou formou, vieme vám pestúnku prispôsobiť na konkrétny účel. Ako miesto opatrovania detí, môžete zvoliť: hotelovú izbu, detský kútik, alebo nám deti zveríte do našich priestorov, kde im zabezpečíme aj teplú stravu.

Aktívny babysitting

Veľa rodičov sa snaží vypestovať u svojich detí pozitívny vzťah k športu a pohybovým aktivitám. Ani toto nie je pre nás neznáma kategória. Preto, ak chcete, aby dieťa trávilo čas s opatrovateľkou aktívnym spôsobom, stačí nás o tom informovať a mi sa budeme snažiť zabezpečiť všetko tak, aby ste boli spokojný.

Rodinné opatrovanie detí

Ochorelo vám dieťa a vy musíte ísť do roboty alebo chcete mať chvíľku pre seba a svoju polovičku? Aj vtedy sme vám k dispozícií. Vieme sa vám časovo prispôsobiť a zaručiť kvalitnú opateru deti u vás doma, v priestore, ktoré je dieťaťu najviac známe. Ak je vám však vhodnejšia aj v tomto prípade forma aktívneho babysittingu, či tvorivých rúk s pestúnkou, stačí nás informovať. Detská opatrovateľka vám bude prispôsobená na vami požadovanú formu opatery.

Tvorivé rúčky s pestúnkou

Ak máte záujem o to, aby si popri strážení vaša ratolesť rozvinula jemnú motoriku, u nás ste na tom správnom mieste. Tvorivosť zohráva u našich pestúnok veľkú rolu a je jednou z ich dominantných vlastností, preto sa dokážu popasovať aj s touto možnosťou a popri opatrovaní si spoločne s dieťaťom niečo pekné vytvoria. Fantáziu a pracovný materiál už nechajte na nás. Pri vyzdvihnutí dieťaťa vás už bude čakať malý majster aj s vytvoreným darčekom.

Dnešná doba je natoľko rýchla, že veľakrát nám ostáva len málo voľného času na naše deti. Avšak ak chcete deťom, čo najviac skvalitniť chvíle strávené bez vás, obráťte sa na opatrovanie detí v spoločnosti Little Berry. Budeme sa snažiť, aby ste nám vaše deti opätovne zverili do rúk s maximálnou dôverou aj v budúcnosti. Práca s deťmi je pre nás záľubou a formou životného naplnenia. Deti v nás otvárajú skrytú radosť z detstva, po každé nejakú novú skúsenosťou a hlavne nám dávajú lásku, ktorú sa im snažíme 100% vrátiť.

Galéria