Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Ing. Miriamka Garajová

 

Niečo o mne: Volám sa Mimka, bývam v Štrbe a mám dve deti. Mám vyštudovaný manažment na Žilinskej Univerzite. Pracovala som ako animátorka, neskôr aj ako manažérka kultúry v detských liečebných kúpeľoch. Momentálne pracujem ako lektorka angličtiny pre deti. Som čestná, priateľská a otvorená. Vždy ma poteší, keď môžem spoznať nových ľudí. Rada sa veľa pýtam a ešte radšej druhým načúvam.

Úsmev mi vyčarí: Väčšinou svojho času trávim so svojou rodinou a priateľmi. Rada sa učím novým veciam, takže sa štúdiu a vzdelávaniu venujem aj vo svojom voľnom čase. Dobrá kniha nie je nikdy zlá a poteším sa aj divadelnému predstaveniu. Veľmi veľa pre mňa znamenajú chvíle strávene s deťmi, ktoré sú súčasťou mojej práce v Little Berry.

Naša práca: “Vyčaríme detský úsmev na tvári”. Deti zase vyčaria úsmev nám, keď vidíme, aké sú spokojné a šťastné. Snažíme sa, aby sa každé dieťa s nami cítilo príjemne. Spolu sa zabávame, tvoríme a tancujeme. Je pre nás veľkým potešením rozdávať deťom radosť, lebo tá sa nám viacnásobne vráti naspäť.